Kimike plastike

21 Mar 2012

Kupa Red Solo: Vizitor Most Popular çdo parti e

Paraqitur sipas: News Tregut plastike - Tags: , të - Administrator @ 8:45 pm

Sonte, ashtu si shumica e netëve të shtunën në qytete kolegj në të gjithë vendin, studentët janë duke u përgatitur të partisë, dhe një gjë më të madhe të këtyre partive do të kenë të përbashkët përveç një kegs pak i ftohtë është një pirg i madh i gota - e kuqe plastike gota të jetë i saktë . Dhe vetëm sa ka këto të mëdha, të mbajtësit të ndritshme të lëngshme të marrë kaq shumë, saqë njerëzit tani janë kënduar rreth tyre, prodhuesi Lauren Silverman vullnetarë për të bërë disa kërkime.

Kjo filxhan kuqe është pjesë e një trashëgimi që shtrihet prapa 75 vjet. Është bërë nga një kompani e quajtur solo nga folks që na sollën ato gota pak kon letër në të ujit ftohës dhe qiri-rreshtuan gota në fast-ushqimore joints. Por asgjë nuk ka pasur ndikim të kupës Solo kuqe.

Përvoja ime e parë me filxhan Solo, unë jam guessing, ajo ishte në shkollë të mesme në një lloj fuçi partie ne nuk duhet të ketë qenë hedhur.

Tani, e kuqe Solo kupë është enë e mirë për barbecues, tailgates, panaire dhe festivale. Dhe ju ...

OK, prisni një sekondë. Unë kam nevojë për të bërë të qartë se Solo nuk paguajnë Toby Keith për të shkruar këtë këngë. Edhe më e frikshme, ai është vetëm një nga shumë të cilët adhurojnë në tempullin e kupës kuqe.

Njerëz të vërtetë, unë kam parë e përdorin atë si një filxhan të-të shkuar. Një grua, unë pashë atë të bëjë atë vezë të fërguara në mëngjes, dhe ajo e vënë atë në kupën e saj dhe ajo tha, kjo është se si unë shkoj për të punuar.

Njerëzit bëjnë lule nga këto gota. Ne kemi pasur dikë që e bëri një kostum të plotë karavidhe jashtë nga gota tona - kreu në shputë.

Kur unë u bashkua me kompaninë dhe pashë se si portreti i kuq partia kupa ishte, prirja ime e parë ishte, edhe atëherë, ne nuk duhet të ndryshojë asgjë në lidhje me të.

Por kjo është pikërisht ajo që Kim Healy bëri në vitin 2009. Dhe kjo kapur syrin Seth Stevenson-së.

Një ditë, unë isha duke ecur nëpër dyqan ushqimesh dyqan dhe kam vënë re një ndryshim delikate. Dhe kupa e kuqe Solo kishte anët katrore dhe një fund katror vend të një të rrumbullakët unë u përdorur për të. Dhe befas, ka ndodhur për mua se kupa kuqe Solo ka qene kjo gjithnjë i pranishëm pika në jetën time që unë isha një adoleshent, dhe ajo kishte ndryshuar. Duket si një tank.

Formë ndryshuar, Kim Healy thotë, për shkak se njerëzit donin diçka sturdier, që nuk do të kaloj nga dora jote kur birrë sloshes mbi krah.

Ju jeni më shumë se vetëm plastike. Ju jeni më shumë se amazing. Ju jeni me shume se fantastike.

Tani, shumë kompani të tjera të disponueshme gota plastike, dhe shumë prej tyre janë më të lira se Solo-së. Por kjo është ajo që është bërë mbret i keggers.

Është bërë vetëm sinonim me piknik. Dhe kur njerëzit shkojnë në dyqan të aksioneve për Barbecue tyre, që kupa e kuqe Solo, ai kërkon për ta.

Postimi origjinal: Kimike plastike

No Comments »

Nuk ka ende komente.

RSS për komentet për këtë post. URL ndjekëse

Lini një koment

Powered by WordPress